Download App
1/4
  • this.summerSummer
    Pasta Making Class at Aunt Jake’s
    You get to make a pasta dough along with 4 different types of noodles, and eat 3 course meal just for $60 per person. Not only the class was entertaining, the food was delicious too
    Aunt Jake's Pasta Experience
    Topic ·
    Go green or go home
    editComment...
    9
    comment
    collect5
    Comment
    empty
    Be the first one to comment!
    ✍🏻 Comment
    View More on S'more App